top of page

Zadaszenie tarasu

Zadaszenie tarasu to nieodłączny element architektury ogrodowej, który nie tylko pomaga znaleźć cień w  upalne letnie dni, ale spełnia ono swoją funkcje w czasie jesieni i zimy, chroniąc taras przed opadami atmosferycznymi. 
Zadaszenia tarasów 
wykonujemy na indywidualny wymia
r, szerokość,  wysięg, wysokość czy kąt pochylenia dachu. Dzięki czemu istnieje możliwość dopasowania zadaszenia do istniejącego już tarasu nie tracąc przy tym powierzchni jak w przypadku zadaszeń standardowych. U nas standardem są realizacje na wymiar.

Zadaszenie tarasu Lomza
zadaszenie tarasu warszawa
zadaszenie tarasu białystok

Metalowe zadaszenie tarasu

Metalowe zadaszenie tarasu to niezwykle praktyczne rozwiązanie. Zadaszenia tarasów czy pergole tarasowe produkowane przez markę WERD posiadają konstrukcję stalową, która jest zdecydowanie bardziej wytrzymała pod kątem obciążenia śniegiem, bardziej stabilna co ma znaczenie w czasie silnych podmuchów wiatru oraz  jest z tego powodu produktem, który będzie nam służył przez kilkadziesiąt lat. Nasze konstrukcje tarasowe są malowane techniką proszkową na dowolny kolor z palety RAL bez dopłaty, co zapewnia im bardzo estetyczny wygląd i trwałą ochronę antykorozyjną. Przeciwieństwem są delikatne konstrukcje aluminiowe, które posiadają zdecydowanie mniejszą nośność i tym samym wytrzymałość na obciążenie czy wiatr. Konstrukcje drewniane natomiast, które są bardzo przyjemne dla oka, aby uzyskać odpowiednie parametry wytrzymałościowe muszą być bardzo dużych przekrojów i dodatkowo wymagają dość częstej impregnacji.


 

zadaszenie z metalu
zadaszenie tarasu Olsztyn.jpg
IMG_20220820_133322.jpg

Zadaszenie z poliwęglanu

Poszycie dachu pergoli czy przyściennego zadaszenia zadaszenia tarasu to bardzo istotna sprawa. W produktach marki WERD wykorzystywane są:
- poliwęglan komorowy, trzy odcienie do wyboru: bezbarwny, dymiony na brąz oraz mleczny;
- poliwęglan lity o przezierności szkła ( według analiz 250 razy bardziej wytrzymały na udarność niż szkło )
- szkło hartowane;
- roleta rzymska pozioma...
Wszystkie te materiały posiadają odpowiednie lecz różne właściwości dzięki czemu znakomicie się sprawdzają jako poszycie dachu w zależności od jakie mamy potrzeby i oczekiwania w stosunku do zadaszenia.


 

pergola tarasowa warszawa
IMG_20220829_143215.jpg
Pergola

Zadaszenie tarasu czy pergola 

Marka WERD wprowadziła na rynek dwa modele zadaszeń, które cieszą się bardzo dużym powodzeniem, Są to: zadaszenie przyścienne model klasyczny i pergola wolnostojąca system z ukrytą rynną mająca bardziej nowoczesny wygląd. Doboru modelu zadaszenia dokonujemy na podstawie naszych upodobań ale także warunków technicznych jakie panują na naszym tarasie czy elewacji budynku. Oczywiście kolorystykę można dowolnie dobrać z palety RAL  co  jest bardzo dużym atutem np: do koloru stolarki okiennej, dachu czy elewacji. 
Zarówno jeden jak i drugi wariant zadaszenia może stać się ogrodem zimowym na który decyduje się coraz większe grono naszych klientów, chcąc korzystać z tarasu przez cały rok. Pionową zabudowę ogrodu stanowią w pełni mobilne szklane panele...


 

Jak dokonać zakupu?

Aby uzyskać bardziej wyczerpujące informacje na temat naszych produktów zachęcamy do kontaktu telefonicznego. W czasie rozmowy ustalimy jaki rodzaj zadaszenia państwa interesuje. Kolejnym etapem jest przygotowanie przez nasz zespół wyceny, która aby uzyskać należy wysłać zapytanie na adres mailowy werdsystem@gmail.com podając wymiary zadaszenia oraz zdjęcie istniejącego tarasu aby można było już na tym etapie ocenić wstępnie warunki. Po otrzymaniu i akceptacji wyceny można umówić się na pomiar z natury i ustalenie szczegółów już na miejscu.

 

  • Facebook - White Circle
bottom of page