top of page

Pergola 

Pergola tarasowa to nieodłączny element domu i ogrodu. Oprócz miejsca do wypoczynku idealnie wypełnia przestrzeń w ogrodzie, nowoczesny wygląd wprowadza powiew świeżości oraz staje się elementem dekoracyjnym. Na poniższych zdjęciach prezentowany jest model wolnostojący system z ukrytą rynną. Oczywiście jak w przypadku zadaszeń tarasowych z naszej oferty jako poszycie dachu stosujemy różne warianty poliwęglanu: poliwęglan komorowy  trzy odcienie do wyboru bezbarwny, dymiony na brąz oraz mleczny a także poliwęglan lity lub szkło hartowane.

pergola ogrodowa
IMG_20220629_135406.jpg

Pergola metalowa

Niezwykle solidna i wytrzymała konstrukcja pozwala na stosowa tej pergoli w bardzo zróżnicowanych warunkach klimatycznych oraz co ważne zapewnia nieskończoną ilość możliwości aranżacji w postaci dodatków takich jak: możliwość zamontowania zasłon nadając całej konstrukcji unikalnego klimatu, montaż huśtawki dla dziecka czy wiszącego fotela.

IMG_20220629_134651.jpg
Pergola metalowa
IMG_20220629_134632.jpg

Pergola drewniana

Oczywiście taka pergola może nas kusić ciepłym przyjemnym dla oka wyglądem i pozornie niższą ceną ale to tylko złudzenie. Zwykłe drewno ma to do siebie, że zanim pergola powstanie zaczyna pękać, kręcić się czy puszczać żywicę co dostarcza sporo problemów. Dużym wyzwaniem jest również konieczność częstej impregnacji co generuje nie małe koszty i pochłania czas.

IMG_20220829_143319.jpg
Roleta rzymska
IMG_20220829_143622.jpg

Pergole ogrodowe

Mogą występować w dowolnym wymiarze. Nie produkujemy standardowych wymiarów, standardem dla nas jest indywidualny wymiar zgodny z zapotrzebowaniem klienta. Oprócz nowoczesnego wyglądu Pergola posiada ukryty, zintegrowany system odprowadzania wody deszczowej schowany w jednej z czterech podpór.

IMG_20220829_143924.jpg
pergola tarasowa warszawa

Roleta rzymska

Takie rozwiązanie stosujemy w naszych realizacjach kiedy poszycie dachu stanowi poliwęglan lity lub szkło, a jednocześnie chcemy uzyskać ochronę przed promieniami słońca lub w przypadku poszycia z poliwęglanu komorowego jeśli pragniemy stworzyć ciepły,   przytulny klimat.

Oświetlenie led

Dodatkowo nasze pergole możemy wyposażyć w efektowne i oszczędne oświetlenie led. Może to być barwa biała ciepła, zimna lub RGB multikolor, którym można dobrać odpowiednio do sytuacji czy nastroju. Całość jest sterowana za pomocą pilota nawet z odległości 100m.

  • Facebook - White Circle
Kotwica 1
bottom of page