top of page

Szklana zabudowa

Szklana zabudowa tarasu to stosunkowe nowoczesne ale coraz bardziej popularne rozwiązanie w naszym kraju. Ilość domów jednorodzinnych i mieszkań zwiększa się w bardzo dużym tempie. Zabudowa tarasu to świetne rozwiązanie na powiększenie powierzchni użytkowej naszego domu czy mieszkania, oczywiście w wielu przypadkach trzeba najpierw wykonać zadaszenie tarasu. Szklana zabudowa system przesuwny zapewnia nam pełną mobilność wszystkich paneli, dzięki czemu możemy odpowiednio dostosować do naszych potrzeb usytuowanie szklanych ścian, co pozwala nam regulować przepływem powietrza przez nasz taras lub ograniczyć niepożądane  podmuchy wiatrów.

zabudowa tarasu Olsztyn
Zabudowa tarasu warszawa
zabudowa tarasu Białystok

Zabudowa tarasu

Zabudowa tarasu może być stosowana zarówno w domach jednorodzinnych jak i w blokach czy apartamentowcach. Przedstawiony na zdjęciach system zabudowy określany jest jako system bezramowy co sprawia, że cala zabudowa tarasu składa się z wielkiej tafli szkła, która w żaden sposób nie ogranicza widoku tego co dzieje się na zewnątrz. Szklane panele mają szerokość ok 100cm i maksymalną wysokość 270cm. Panele tego typu wykonane są z bardzo grubego bo 10mm szkła hartowanego co zapewnia odpowiednią dużą stabilność i bezpieczeństwo w użytkowaniu.

zabudowa balkonu warszawa
zabudowa balkonu
b1.jpg

System przesuwny

Zabudowa tarasu to bardzo wygodny i praktyczny system przesuwny. Szklane panele zabudowy w bardzo łatwy sposób poruszają się po prowadnicach zamocowanych do podłoża w lewą i prawą stronę w zależności od potrzeby czy upodobania, zapewniając możliwość całkowitego zsunięcia szklanej ściany do jednej ze stron bez żadnych ograniczeń. Mimo dużej wagi szkła panele dają się dosyć lekko przesuwać dzięki rolkom zamontowanym w dolnej listwie. Przemieszczanie jest możliwe dzięki pochwytom zamontowanym w panelach.

unnamed.jpg
bezramowa-zabudowa-balkonu-warszawa.jpg
DSC01346.jpg

Zabudowa balkonu

Zabudowa balkonu jest coraz częściej stosowana i spotykana w blokach. Tak jak w przypadku dużych tarasów na balkonach również pozwala uzyskać dodatkową powierzchnię do odpoczynku czy przechowywania, odizolowaną od opadów atmosferycznych i wiatru. Dodatkowo zapewnia izolację termiczną mieszkania zatrzymując podmuchy wiatru na swojej powierzchni. Zabudowa balkonu może być wykonana od barierki do sufitu i od sufitu do podłogi, aluminiowe elementy konstrukcyjne mogą być pomalowane na dowolny kolor z palety RAL aby dopasować je do kolorystyki budynku. Pergole Ostroleka

Kotwica 1
bottom of page